Bilety Ryanair

Tanie Bilety Lotnicze Ryanair Rzeszów

Tanie Linie Lotnicze z Rzeszowa Tanie Bilety Lotnicze Rzeszów Anglia, Rzeszów Londyn

Tanie Bilety Lotnicze Ryanair Rzeszów – Tanie Linie Lotnicze z Rzeszowa
Tanie Bilety Lotnicze Rzeszów Anglia, Rzeszów Londyn

Ryanair Rzeszów Jasionka

Tanie bilety lotnicze Rzeszów Bristol Rzeszow
Tanie linie lotnicze Rzeszów East Midlands Rzeszow
Tanie przeloty Rzeszów Londyn Luton Rzeszow
Tanie bilety lotnicze Rzeszów Londyn Stansted Rzeszow
Tanie przeloty Rzeszów Manchester Rzeszow
Tanie linie lotnicze Rzeszów Berlin Schonefeld Rzeszow
Tanie bilety lotnicze Rzeszów Oslo Rygge Rzeszow
Tanie loty Rzeszów Dublin Rzeszow

Sprzedaż biletów lotniczych: 801 005 059 lub 32 728 30 95

 

Przylatujesz do Rzeszowa? Wypożycz Auto Online:

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

 

Tanie Linie Lotnicze Ryanair
Tanie linie lotnicze Ryanair są irlandzkie tanie linie lotnicze. Zostały one założone w 1985 roku przez rodzinę o nazwisku Ryan, stąd ich nazwa Ryanair. Pierwszy lot linii Ryanair odbył się w lipcu 1985 roku z Waterford w południowo wschodniej Irlandii do Londynu (Londyn Gatwick). W 1986 roku Ryanair zaczął latać już do Europy. W 1992 roku przewozili już około sto tysięcy pasażerów miesięcznie. W 1997 roku Linie Lotnicze Ryanair przewoziły największy odsetek pasażerów spośród innych linii lotniczych na trasie Dublin – Londyn. W 2000 roku powstała strona internetowa www.ryanair.com. W trzy miesiące strona nabrała ogromnej oglądalności a przy tym nie tylko pomagała znaleźć nowych pasażerów ale i odnalazł się na niej każdy kto szukał tanie wypożyczalnie samochodów, wygodny hotel czy też ubezpieczenia na czas podróży.
Obecnie Tanie Linie Lotnicze Ryanair przewożą około czterdzieści dwa miliony pasażerów w ciągu roku. Pierwszy lot z Polski Ryanair odbył w roku 2005. Była to trasa Lotnisko Wrocław – Londyn. W tym samy roku rozpoczęły się także przeloty na trasie Lotnisko Kraków – Londyn oraz Lotnisko Kraków – Glasgow. W 2006 roku możliwy jest już przelot Liniami Ryanair z Nottingham do Krakowa. Obecnie Ryanair oferuje bardzo obszerną sieć połączeń w całej Europie. W Polsce wylatują z takich miast jak: Lotnisko BydgoszczLotnisko GdańskLotnisko KrakówLotnisko ŁódźLotnisko PoznańLotnisko SzczecinLotnisko Rzeszów i Lotnisko Wrocław. Ogólnie tanie linie lotnicze Ryanair wykonują loty i przeloty do 111 miast w 15 krajach oraz oferują tanie bilety lotnicze po bardzo konkurencyjnych cenach.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Komunikat

Z ostatniej chwili: tanie linie lotnicze Ryanair to jeden z największych tanich przewoźników lotniczych w Europie. Ryanair uchodzi za najbardziej punktualne linie lotnicze, a cechę tą przyznało im Stowarzyszenie Europejskich Linii Lotniczych Urząd do spraw Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii.

Uwaga: Od pierwszego listopada tanie linie lotnicze Ryanair wprowadzają nowość: opłata za pierwszeństwo w obsłudze. Jako pasażer po dodatkowej opłacie będziemy mogli być obsłużeni jako pierwsi. Będzie to możliwe zarówno dla pasażerów z bagażem podręcznym jak i bagażem rejestrowanym. Opłaty będzie można dokonać już w Internecie, a tym samym niejako odprawić się w Internecie, unikając potem rzeczywistej kolejki.