Lot Rzeszów Frankfurt

Przeloty Lufthansa Rzeszów Frankfurt

Sprzedaż biletów lotniczych do Frankfurtu:

801 005 059
32 728 30 95


Nowe Połączenie Rzeszów – Frankfurt – Przeloty Bezpośrednie!!!

27 kwietnia 2009 linie lotnicze Lufthansa poinformowały że zostanie uruchomione nowe połączenie pomiędzy Rzeszowem a Frankfurtem. Rzeszów tym samym będzie już siódmym miastem w Polsce, z którego Lufthansa będzie oferować połączenia do Niemiec. Frankfurt jest wspaniałą bazą tranzytową do innych portów lotniczych w Europie. Przeloty z Rzeoszowa do Frankfurtu realizowane będą aż pięć razy w tygodniu samolotem typu CRJ 700, na którego pokładzie każdego dnia będzie mogło odlecieć 70 pasażerów. zeszów

Rejsy do Frankfurtu oraz powrotne z Frankfurtu do Rzeszowa będą się odbywać od poniedziałku do piątku, w następującym rozkładzie: Rzeszów 13:50 – Frankfurt 15:40, Frankfurt 11.30 – Rzeszów 13:15.

Pierwsze połączenie lotnicze pomiędzy Rzeszowem a Frankfurtem miało miejsce  28 kwietnia 2009 r. Jak powiedział Michał Marzec, Naczelny Dyrektor PPL „Uruchomienie przez Lufthansę regularnych rejsów do Frankfurtu to duży sukces zarządzanego przez PPL lotniska Rzeszów – Jasionka. Uruchomienie tego połączenia właśnie teraz, kiedy polski rynek lotniczy czasowo zwalnia, jest bardzo pozytywnym sygnałem. Świadczy o dużym potencjale regionu podkarpackiego”.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service