Lot Rzeszów Frankfurt

Tanie linie lotnicze Rzeszów Jasionka

Często słyszy się o tym, że samoloty tanich linii lotniczych jak WizzAir czy też RyanAir mają problemy, wady lub usterki techniczne. Niestety, tanie linie lotnicze nie są wyjątkiem, jak mówią eksperci, tak naprawdę w tanich liniach lotniczych nie mamy do czynienia z innym sprzętem czy gorszymi pilotami, różnica polega na czymś zupełnie innym. Nie chodzi tu o to, że tanie loty RyanAir są bardziej niebezpieczne, tylko o to, w jakich godzinach tanie linie lotnicze muszą często lądować na lotniskach

Kiedy w styczniu media obiegła informacja, że jeden z samolotów RyanAir wystartował bez pozwolenia wieży kontrolnej i co więcej bez części pasażerów, specjaliści zastanawiali się, co jest nie tak w tanich liniach lotniczych. Czy tanie loty RyanAir nie są przypadkiem tańsze dlatego, że linie te mają gorsze samoloty lub słabszych pilotów? Eksperci jednoznacznie mówią, że nie, ponieważ przeloty krajowe czy międzynarodowe stawiają takie same wymagania. Pomimo tego, że ostatnio samoloty tanich linii lotniczych Irlandzkiego przewoźnika mają gorszą passę, to jednak są doskonale przystosowane do lotu. Tak naprawdę bez znaczenia czy są to loty krajowe czy też międzynarodowe, samoloty tanich linii lotniczych przechodzą takie same kontrole jak samoloty największych przewoźników lotniczych, a oferują tanie bilety lotnicze RyanAir.

Przylatujesz do Rzeszowa? Wypożycz Auto Online:

WYPOŻYCZALNIA AUT RZESZÓW

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Różnica pomiędzy tanimi liniami lotniczymi a normalnymi przewoźnikami to nie tylko tanie bilety lotnicze RyanAir u tych pierwszych, czy też loty krajowe za pół ceny. To również mniej wygodne terminy startów samolotów oraz zupełnie inne  warunki panujące w samolocie. W tanich liniach lotniczych nie ma specjalnej klasy pasażerskiej oraz innych wygód. Są natomiast doskonale przygotowane samoloty, bardzo tanie przeloty RyanAir oraz świetni piloci, którzy dobrze wiedzą w jaki sposób pilotować swoje maszyny.

Problemy tanich przewoźników to nie niewłaściwe przygotowanie samolotu, lecz często bardzo późne godziny nocne, które zmuszają do lądowania w różnych, często trudnych warunkach. Tanie linie lotnicze takie jak RyanAir oferują jednak przeloty krajowe, które mogą spokojnie konkurować nawet z podróżami pociągiem lub samolotem. Prócz tego korzystając z takich linii można podróżować po niemalże całej Europie o połowę taniej. To powoduje, że popularność takich linii lotniczych stale rośnie i tanie przeloty RyanAir stają się coraz bardziej popularne.