Lot Rzeszów Londyn

Rzeszów Londyn Rzeszów

Połączenie Rzeszów – Londyn Stansted – Rzeszów (RZE – STN)

Połączenie Rzeszów – Londyn Luton – Rzeszów (RZE – LTN)

Tanie loty do Londynu z Rzeszowa realizuje irlandzki przewoźnik Ryanair. Loty do Londynu odbywają się każdego dnia tygodnia. Ryanair lata z Rzeszowa do Londynu na Lotnisko London Stansted.

 

Sprzedaż Biletów: Rzeszów Londyn – Londyn Rzeszow
Infolinia: 801 005 059
Infolinia: 32 728 30 95
Londyn Stansted to lotnisko w Anglii obsługujące tanie linie lotnicze. Lot z Rzeszowa do Anglii trwa około półtorej godziny. Lotnisko położone jest 24 km od centrum Londynu. Pod budynkiem terminalu lotniska znajduje się kolej. Tak więc zaraz spod lotniska można się dostać pociągiem do innych miast Wielkiej Brytanii: Cambridge, Leicester, Midlands, Liverpoolu.

 

Spod lotniska odjeżdżają także autobusy do centrum Londynu jak i do wielu innych miast w Anglii.

 

Jeśli chodzi o parkingi przy lotnisku Londyn Stansted nie ma problemu z parkingiem krótkoterminowym, który położony jest tuz przy terminalu, natomiast parking długoterminowy usytuowany jest w znacznej odległości od terminalu, około półtorej kilometra. Udogodnieniem jest tu jednak wahadłowy autobus kursujący pomiędzy parkingiem długoterminowym a terminalem.

 

Samoloty do Londynu z Rzeszowa odlatują także na lotnisko Londyn Luton. Przeloty z Rzeszowa także realizuje irlandzki przewoźnik Ryanair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

Lotnisko Londyn Luton London International Airport leży jakieś 50 km od centrum Londynu. Obsługuje tanie linie lotnicze, loty czarterowe oraz towarowe. Na lotnisku znajduje się hala odpraw, hala przylotów, salon Executive Lounge, odbiór bagażu, kapelan lotniskowy, biuro rzeszy znalezionych, sklepy, bary restauracje, możliwość skorzystania z Internetu i wiele innych punktów usługowych. Na lotnisko i z lotniska można dostać się zarówno koleją, jak i busem, autobusem, samochodem lub taxi. Jest także wypożyczalnia samochodów. Pociąg z centrum Londynu na lotnisko Londyn Luton jedzie dokładnie 21 minut.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Ponieważ Ryanair jest tanim przewoźnikiem powietrznym, najpopularniejszym dziś w Polsce, tanie bilety lotnicze na loty do Londynu są w stałej ofercie sprzedaży.

Jeśli szukasz tanie bilety lotnicze do Londynu nasz system rezerwacji to bardzo prosta szybka i pewna sprawa. Możesz kupic bilet lotniczy samodzielnie korzystając z wyszukiwarki powyżej lub zadzwoń do naszego konsultanta. Powiedz skąd dokąd chcesz lecieć a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze i najtańsze połączenie. Kod rezerwacji lotu przyślemy do Ciebie mailem, a za bilet lotniczy kupiony u nas możesz zapłacić gotówką, przelewem bądź kartą. Zapraszamy do rezerwacji. Planujesz lot do Londynu? Twój tani bilet już na Ciebie u nas czeka. Infolinia: 0801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki 032 728 30 95 – koszt wg stawki operatora. Nie czekaj, nie zwlekaj, rezerwuj już teraz swój przelot do Londynu.